Podcast
15 maart 2024

Law Talk 93: Eindrapport OCTAS en Wetsvoorstel Modernisering concurrentiebeding

Geschreven door Annemarie Busse

Law Talk is weer terug in 2024! Na een paar drukke maanden, waarin we helaas geen ruimte konden vinden om een nieuwe Law Talk op te nemen, zijn we weer terug.

In deze aflevering van Law Talk bespreken mr. Annemarie Busse en mr. Pascal Willems twee belangrijke ontwikkelingen op wetgevingsgebied.

Allereerst gaan zij in op het Eindrapport van de commissie OCTAS over de toekomst van het arbeidsongeschiktheidsstelsel. Welke 3 (stelsel)wijzigingen stellen zij voor, en wat zijn de voor en nadelen daarvan?

Daarnaast gaan Pascal en Annemarie in op het concept wetsvoorstel Modernisering Concurrentiebeding dat ter internetconsultatie is voorgelegd. Welke veranderingen gaat dit wetsvoorstel, als het er komt, brengen? En welke kansen en risico’s brengt dit mee voor werkgevers en werknemers?

Luister ook eens onze andere Law Talk podcasts op Spotify, Apple Podcast of Springcast. U kunt ons daar ook volgen zodat u een signaal krijgt als de volgende Law Talk online staat.

Mocht u met interesse en plezier geluisterd hebben naar onze podcasts, dan zouden we het leuk vinden als u ons aanbeveelt bij uw collega’s en relaties. En heeft u tips of aanbevelingen na het luisteren van onze podcasts? Laat het ons gerust weten via info@wvo-advocaten.nl.

Gepubliceerd op LinkedIn, 15 maart 2024

Deze tekst is geschreven volgens de redactionele richtlijnen WVO Advocaten en is oorspronkelijk gepubliceerd op 15 maart 2024. De laatste update van dit artikel vond plaats op 15 maart 2024. De inhoud van deze pagina is geschreven en goedgekeurd door Annemarie Busse.