Dilemma Vrijdag ๐
๐๐ฎ๐ฉ๐๐ซ๐ก๐๐ง๐๐ข๐ ๐ ๐ฉ๐ซ๐๐ค๐ญ๐ข๐ฌ๐๐ก๐ ๐จ๐ง๐ฆ๐ข๐ฌ๐๐๐ซ๐ ๐ญ๐ข๐ฉ๐ฌ ๐จ๐ฏ๐๐ซ ๐๐ซ๐๐๐ข๐๐ฌ๐ซ๐๐๐ก๐ญ ๐จ๐ ๐จ๐ฏ๐๐ซ ๐ฌ๐จ๐๐ข๐๐๐ฅ ๐ณ๐๐ค๐๐ซ๐ก๐๐ข๐๐ฌ๐ซ๐๐๐ก๐ญ?
Je hoeft helemaal niet te kiezen๐คฉ Pascal Willems, Natascha Schenk en ik hebben onze super praktische tips die wij elke vrijdag (dilemma vrijdag) en zondag (superhandige blogs van Natascha) gebundeld in een lekker praktisch boek. Geschreven voor HR, werkgevers, ondernemers en alle professionals die hiermee te maken hebben.
Ons boek zal met enkele weken in de verkoop komen via verschillende kanalen ๐ฅณ
Maar wist je dat we het boek ook weggeven als give-a-way aan alle gasten op ons jubileum-event op 8 mei 2025! Nog niet aangemeld? Doe dat dan nog snel: https://lnkd.in/eh7YB6ns
Onze relaties hebben inmiddels een uitnodiging ontvangen en vrijkaarten ontvangen. Nog geen relatie, maar wel interesse in ons event? Tegen een kleine vergoeding kan je een ticket kopen via bovenstaande link.
Meer info over de verkoop volgt!
hashtag#arbeidsrecht hashtag#sociaalzekerheidsrecht hashtag#toonaangevendinarbeidenverzuim
Gepubliceerd op LinkedIn, 18 april 2025
Nieuws & Kennis
